Mnóstwo skrzynek na listy w których znajdują się foliowe koperty kurierskie

Foliowe koperty kurierskie

Artykuł partnera.

Foliowe koperty kurierskie są bardzo popularne w branży sklepów wysyłkowych. Czym charakteryzują się i dlaczego tak często po nie sięgamy?

Niepewne opakowania kartonowe

Bezpieczeństwo przesyłki jest niezwykle ważne, ponieważ świadczy ono o naszym podejściu do klienta. Produkt, który trafi pod adres docelowy uszkodzony narazi nas na uzasadnione niezadowolenie klienta. Osoba kupująca płaci nie tylko za samo zamówienie, ale również właściwe dostarczeni towaru.

Nawet najlepsze kartonowe opakowanie nie zapewni nam pełnego zabezpieczenia. Tektura ze ścianek paczek może w łatwy sposób ulec namoknięciu lub zabrudzeniu, a także zniekształcić się narażając w ten sposób zawartość.

Sprawdzone bezpieczeństwo zapewni Ci koperta kurierska wykonana z folii.

Koperty kurierskie foliowe zabezpieczą Twoją wysyłkę

Koperty kurierskie, które produkowane są z folii wyróżniają się bardzo dużą wytrzymałością zarówno na obciążenie jak i mechaniczne uszkodzenia. Folia nie przerwie się samoistnie w kontaktach z różnorodnymi krawędziami.

Wytrzymałość będzie widoczna już przy samym pakowaniu przesyłki, w trakcie tych czynności na pewno nie podrzemy jej. 

Wielką zaletą kopert foliowych jest odporność na wilgoć oraz wodę, która nie dostanie się do wewnątrz. Koperta kurierska zabezpieczona jest mocną taśmą z klejem, która o ile została właściwie zamknięta będzie stanowiła doskonałą izolację.

W odróżnieniu od kartonu dużo estetyczniej wygląda również w przypadku niewielkich zabrudzeń. Co więcej możesz mieć pewność, że plamy nie pojawią się na przedmiotach z wysyłki. 

Kopery wykonane z folii, tzw. foliopaki, dostępne są w różnych wariantach rozmiarów pozwalając w ten sposób na idealne dostosowanie ich pod gabaryty wysyłanych rzeczy.

Wejdź na stronę https://sklep.foliopaki.pl/ i przeglądnij ofertę z dostępnymi wariantami.

Koperty kurierskie kangurki z logo firmy

Foliowe koperty kurierskie występują w standardowych kolorach bieli i czerni. Producenci tych produktów do wysyłki dają również możliwość ich spersonalizowania.

Dzięki temu możemy wybrać odmienną kolorystykę, która np. będzie odwoływać się do barw widocznych w naszym logo lub stworzyć projekt własnego nadruku.

Firmy trudniące się wysyłką towaru najczęściej korzystają z opcji umieszczenia własnego loga lub nazwy firmy na zewnętrznej stronie koperty. Nadruk może być również uzupełniony o podstawowe informacje teleadresowe w celu kontaktu z biurem.

Możemy skorzystać z dowolności projektu i dostosować kopertę kurierską w taki sposób żeby służyła naszemu rozpoznawaniu oraz promocji. Zwróćmy też uwagę na to, że takie opakowanie jest dużo bardziej profesjonalne i może wywołać uznanie u kupującego.

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.