jazda samochodem

Wybierasz się na kilka dni do Krakowa? Przyda ci się samochód!

Artykuł partnera.

Kraków to jeden z najważniejszych punktów na turystycznej mapie Polski. Stolicę Małopolski warto odwiedzić z uwagi na liczne walory, jakimi się odznacza. Przy tej okazji pojawia się ważna sprawa dotycząca transportu – z pewnością przyda się samochód.

Planujesz pobyt w Krakowie? Wynajmij samochód!

Samochód to wygodny środek transportu dający ogromną swobodę w planowaniu podróży. Jeśli ktoś z różnych względów nie ma auta do dyspozycji, może je wynająć w Krakowie. Wypożyczalnia samochodów zapewni model odpowiadający konkretnym potrzebom, oferując przy tym liczne udogodnienia. Ogromnym plusem tego rozwiązania jest to, że można korzystać z pojazdu bez konieczności posiadania go na własność i ponoszenia wielu związanych z tym opłat, m.in. za ubezpieczenie, przeglądy czy serwis. W Krakowie wynajem samochodów na krótki termin jest usługą cieszącą się sporą popularnością zarówno na pobyty biznesowe, jak i prywatne.

Auto na kilka dni w Krakowie – jak wynająć?

Procedury związane z wynajęciem samochodu na kilka dni są bardzo proste. Z ofertą poszczególnych firm można zapoznać się za pośrednictwem internetu. Każda działająca w Krakowie wypożyczalnia aut świadczy omawianą usługę na własnych zasadach, niemniej wcześniejsza rezerwacja pojazdu zwykle nie jest wymagana. Wszelakie formalności załatwiane są w biurze obsługi klienta i po uzgodnieniu szczegółów zostaje podpisana umowa. Wypożyczając samochód w Krakowie, wynajem aut można zakończyć w innym mieście – w opinii klientów firmy iPanek to bardzo przydatna opcja.

Auto na kilka dni w Krakowie – o czym pamiętać?

 Wynajmując samochód na pobyt w Krakowie, warto mieć na uwadze kilka ważnych spraw. Niektóre wypożyczalnie określają dzienny limit kilometrów – jego przekroczenie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Należy też sprawdzić, czy istnieje możliwość dopisania do umowy drugiego kierowcy oraz wypożyczenia fotelika dla dziecka, jeśli ktoś podróżuje z pociechami. Istotne są też kwestie dotyczące tankowania oraz odpowiedzialności za wynajęty pojazd.

 

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.