Kobieta pije wode.

Szukasz dostawcy wody? Sprawdź Dar Natury!

Artykuł sponsorowany.

Zapas wody w domu czy w firmie jest niezwykle ważny. Szczególnie w miesiącach letnich, gdy pragnienie jest zwiększone w związku z upałami, czy większą aktywnością fizyczną. Zamówienie dystrybutora jest proste i wcale nie jest kosztowne. Jednym z bardziej znanych dostawców na rynku jest Dar Natury. Opinie klientów i elastyczność pod względem umowy to niewątpliwe zalety tej firmy. Warto zatem poznać ją bliżej.

Jak zamówić dystrybutor?

Można zrobić to na dwa sposoby – wysłać formularz online lub zadzwonić do konsultanta i tam dopytać o wszelkie szczegóły. Umowa, którą podpisuje się z Darem Natury, jest dostosowana do potrzeb klienta. Nie obliguje do korzystania z dystrybutora przez narzucony z góry czas. To my decydujemy, na ile miesięcy chcemy być związani z firmą.

Po podpisaniu dokumentów, koszt dystrybutora to tylko 1 zł! Co więcej, dostawa wody jest bezpłatna. Całkowity koszt, który poniesiemy, jest uzależniony od zużycia wody. Dzięki temu w okresach w ciągu roku, kiedy tej wody pije się mniej (okres urlopowy w firmach, czy mniej mieszkańców w domu), nie trzeba obawiać się wysokich rachunków. Dlatego tak wiele osób chętnie wybiera Dar Natury. Opinie potwierdzają, że jest ona profesjonalna, przychylna klientom, a jakość wody jest na wysokim poziomie.

Jaką wodę można zamówić do dystrybutora?

Na rynku dostępne są dwa rodzaje wody – mineralna i źródlana. Ta pierwsza jest bogata w składniki mineralne (co najmniej 1000 mg/l) i przeznaczona jest dla osób, które mają niedobory lub są aktywne fizycznie (wymagające treningi wzmagają potliwość i tym samym przyspieszają utratę minerałów z organizmu). Woda źródlana jest odpowiednia dla tych, którzy są zdrowi, nie borykają się z niedoborami, a ich aktywność jest umiarkowana. Zawartość rozpuszczalnych minerałów w wodzie źródlanej jest niższa niż 500 mg/l.

Dar Natury dostarcza właśnie wodę źródlaną ze sprawdzonych i przebadanych głębokich ujęć o odpowiedniej strukturze geologicznej. Dzięki temu, że miejsca pobierania wody są tak dokładnie wybierane i zabezpieczane, to jej czystość i jakość są na bardzo wysokim poziomie. Przekłada się to na wyjątkowy smak, który na pewno przekona do siebie osoby, które nie mają dużego pragnienia, bądź nie przepadają za piciem wody bez żadnych dodatków.

Zalety dystrybutora wody w domu i firmie

Przede wszystkim nie trzeba więcej nosić ciężkich zgrzewek z wodą butelkową. Baniak dołączony do dystrybutora ma pojemność aż dwa razy większą, niż 6 butelek wody po 1,5 l. Dzięki temu zapas wody starczy na dłużej i nie trzeba martwić się o jej świeżość. Czyszczenie urządzenia odbywa się raz na pół roku, a dostawa dopasowana jest do potrzeb, co również pozwoli dopasować wymiany baniaków do faktycznego zużycia. Kolejnym plusem jest ochrona środowiska, ponieważ tego typu pojemniki są wielokrotnego użytku. Możemy realnie wpłynąć na obniżenie poziomu tworzyw sztucznych, które nie są poddawane recyklingowi lub trafiają do morza lub lasów.

Podsumowując, warto zainwestować w dystrybutory i wodę od Daru Natury. Opinie klientów i elastyczność pod względem umowy oraz płatności powinny przekonać do wyboru właśnie tego dostawcy.

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.