Zamontowany modołowy telewizor na stadionie

Modułowy telewizor. Ekrany wielkoformatowe to innowacja XXI wieku

Artykuł sponsorowany.

Ekran o nazwie The Wall to jedna z wielu innowacyjnych propozycji sprzętu od marki Samsung. Takie ekrany wielkoformatowe charakteryzują się m.in. nietuzinkowym wyświetlaczem. The Wall z technologią micro LED zapewnia także bogactwo wrażeń wizualnych.

Nowa generacja jakości

Ekran The Wall z technologią micro LED jest uważany za pioniera nowej generacji technologii wyświetlania The Wall. Wyświetlacz tego urządzenia oferuje widzom nie tylko nieszablonowy design, ale przede wszystkim spersonalizowaną budowę. Dzięki temu sprawdzi się w niemal każdej przestrzeni, której doda też elegancji. Nowe rozmiary sprzętu od Samsunga rozszerzają możliwości telewizorów.

Już w 2019 roku firma Samsung zaprezentowała nowy wyświetlacz The Wall, a najnowszy Samsung The Wall trafił do sprzedaży latem bieżącego roku.

The Wall z technologią micro LED bez względu na wielkość i kształt ekranu ulepsza również treści, które są na nim wyświetlane. Po dodaniu zwiększonej liczby modułów urządzenie jest w stanie przeskalować i zwiększyć swoją rozdzielczość przy jednoczesnym utrzymaniu stałego zagęszczenie pikseli.

Z kolei ekrany wielkoformatowe są w stanie wyświetlać treści w standardowych rozmiarach, czyli 16:9, ale również filmy szerokoekranowe w rozmiarze 21:9, a także obrazy o niestereotypowych proporcjach, czyli 32:9 lub nawet 1:1. Oczywiście odbywa się to bez jakiegokolwiek pogorszenia jakości obrazu.

Główne funkcje wyświetlaczy The Wall

Podstawową funkcją wyświetlaczy The Wall jest obraz, który jest napędzany najlepszymi w swojej klasie technologiami obrazowania. Kolejna opcja to User Experience polegająca na wyborze. Użytkownik decyduje, co chce oglądać, a wybiera z szerokiej oferty treści rozrywkowych oraz lifestyle’owych. Ekosystem to również jedna z możliwości Samsung The Wall. Daje zintegrowane wrażenia w przestrzeni biznesowej/biurowej, jak i przestrzeni mieszkalnej.

Dla tegorocznego modelu Samsung The Wall został stworzony znacznie prostszy sposób instalacji. Wykorzystuje on nowe i bezprzewodowe złącza dokujące. Co więcej, urządzenie ma design pozbawiony ramek, więc jego grubość jest o połowę mniejsza od poprzedzającego go modelu. Najnowszy model The Wall proponuje też najbardziej jak dotąd szczegółowy obraz. Wynika to z pierwszej na rynku rozdzielczości 8K z częstotliwością odświeżania 120 Hz oraz odtwarzaniem Simple 8K.

Domowe kino na najwyższym poziomie

The Wall z technologią micro LED ma dwukrotnie wyższą przejrzystość i nasycenie kolorów niż tradycyjne wyświetlacze LED. Sprawia to, że wyświetlacz zapewnia widzom wrażenia wizualne na najwyższym poziomie. Taki telewizor, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje także znaczną powierzchnię ściany, co jest wartością dodaną, ponieważ domownicy, oglądając filmy, mogą poczuć się jak w wysokiej klasy kinie domowym. Wszystkie funkcje telewizorów z serii The Wall zaprojektowano z myślą o bezpieczeństwie ich użytkowników. Wyświetlacz ma certyfikat „Eye Comfort”, który poświadcza fakt, że urządzenie maksymalnie ogranicza emisję szkodliwego dla naszego wzroku niebieskiego światła.

About the author

Redakcja

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.